تماس با ما :32254092_034        info@traffic.kermancity.ir

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:
آسفالت ۲۲ هزار مترمربع از معابر بلوار «آزادگان» در قالب فاز دوم پویش «آسفالت»

 

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، از آسفالت ۲۲ هزار و ۳۰۰ مترمربع از معابر بلوار «آزادگان» در قالب فاز دوم پویش «آسفالت» شهرداری کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی افزود: بلوار «آزادگان» حدفاصل تقاطع «والفجر» تا چهارراه «۲۴ آذر» به متراژ 8000 مترمربع آسفالت شده است.
وی بیان کرد: همچنین ۱۴ هزار و ۳۰۰ مترمربع معابر از چهارراه بلوار «شیراز» تا میدان «کوثر» در حال آسفالت است.
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان افزود: عملیات روکش آسفالت لاین رفت و برگشت از میدان «کوثر» تا پل «کوثر» به مساحت 15 هزار و 400 مترمربع در قالب فاز دوم پویش «آسفالت» در حال انجام است.
نیکویی خاطرنشان کرد: در فاز نخست «پویش آسفالت» شهرداری ‌کرمان نیز ۵۰۰ هزار مترمربع از معابر شهری، زیرسازی و آسفالت شد.
وی با اشاره به استعلام از دستگاه‌های خدمت‌رسان، قبل از آسفالت هر معبر، یادآور شد: پس از اجرای آسفالت به دستگاه‌های خدمت‌رسان، اجازۀ حفاری داده نخواهد شد.
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان بیان کرد: آسفالت معابر با کیفیت و استانداردهای لازم، اجرا و بر آن نظارت شده و خواهد شد.
نیکویی با اشاره به فعال بودن اکیپ آسفالت شهرداری‌های مناطق پنج‌گانه شهر کرمان، خاطرنشان کرد: در سال ۹۹ میزان آسفالت و روکش آسفالت توسط اکیپ مناطق، به میزان بیش از ۱۰۶ هزار مترمربع بوده است.

توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان؛
۵۴۰۰ مترمربع از معابر شهر کرمان زیرسازی و آسفالت شد


 


در ادامۀ زیرسازی و آسفالت معابر شهر کرمان، ۵۴۰۰ مترمربع از معابر، توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری، زیرسازی و آسفالت شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان گفت: خیابان «آموزگار»، کوچه شماره ۱۷ به متراژ ۱۲۰۰ مترمربع و کوچه شماره ۱۳ به متراژ ۸۸۰ مترمربع زیرسازی و آسفالت شده است.
عبدالرسول رمضانی افزود: خیابان «هجرت»، کوچه شماره ۱۰ نیز به متراژ ۳۳۲۰ مترمربع، زیرسازی و آسفالت شده است.
وی خاطرنشان کرد: معابر شهری بخش مهمی از زیرساخت و سیمای بصری هر شهر محسوب می‌شود و از اهمیت ویژه‌ای در شکل‌دهی به ساختار فیزیکی و فضایی شهر برخوردار است.
مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان افزود: معابر استاندارد از نیازهای اولیۀ شهر جهت ارائه خدمات به شهروندان است، تردد در شهرها را تسهیل می‌بخشد و سبب کاهش ترافیک، کاهش خطر تصادفات و منظم‌تر شدن تردد در شهرها می‌شود.
رمضانی ادامه داد: به همین منظور، آسفالت معابر سطح شهر را در دستور کار جدی سازمان قرار داده‌ایم و این مهم به‌طور منظم و با اولویت‌بندی در حال انجام است.

در هفتۀ جاری در قالب پویش «افتتاح» شهرداری کرمان؛
تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان(عج) به بهره‌برداری می‌رسد

 

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان گفت: تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان(عج)، به‌عنوان هشتمین پروژۀ بزرگ شهرداری در این دوره از مدیریت شهری، پنج‌شنبه هفتۀ جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی با بیان اینکه این پروژه، سی‌وهفتمین پروژه‌ای است که در قالب پویش «افتتاح» شهرداری کرمان به بهره‌برداری می‌رسد، تاریخ شروع ساختِ این تقاطع غیرهم‌سطح را مردادماه سال ۹۶ ذکر کرد.
وی با بیان اینکه مساحت این پروژه، 18 هزار و 175 مترمربع و طول کل مسیر، 2.5 کیلومتر است، افزود: اما به‌دلیل تعدد پروژه‌ها، این پروژه در مقطعی با ۲۰درصد پیشرفت متوقف شد، اما در دورۀ جدید شهرداری و از سال گذشته، عملیات عمرانی آن از سر گرفته و تکمیل شد.
نیکویی گفت: این تقاطع غیرهم‌سطح با ۵۰۱ سگمنت، ۱۷۷ عدد شمع، تعداد ۳۱ پایه و ۸ کیلومتر جدول‌گذاری، اجرا شده است.
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، برآورد اولیه برای احداث این تقاطع غیرهم‌سطح را بیش از ۸۰ میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: امیدواریم این تقاطع غیرهم‌سطح باعث سهولت در رفت‌وآمد مردم شود.
معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان نیز در این خصوص گفت: معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرمان، پشتیبانی‌کنندۀ پروژه‌ها و برنامه‌های شهرداری است و از این جهت شاید کارهای آن کمتر از سایر بخش‌ها دیده شود.
رضا دادگرپور افزود: مهم‌ترین مسأله در شهرداری‌ها، داشتن استقلال و قدرت عمل برای انجام امور در حوزه‌های مختلف کاری است و این استقلال و قدرت عمل شهرداری‌ها به‌دست نمی‌آید؛ مگر اینکه درآمد پایدار داشته باشند. به‌طور کلی شهرداری وقتی می‌تواند خدمت‌‌رسانیِ در خور و قابل توجهی به شهروندان ارائه کند که مسایل مالی آن حل شده و درآمد پایدار داشته باشد که بتواند کار انجام دهد.
دادگرپور بیان کرد: معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرمان در این دوره با جدیت در بخش‌های مختلفِ ایجادِ درآمد پایدار و سرمایه‌گذاری برای شهرداری، سعی کرده سرعت اجرای پروژه‌‌های شهرداری حتی در شرایط سخت کرونا و اقتصادی، کُند نشود و وقفه‌ای در اجرا پیش نیاید.
وی به تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان(عج) اشاره کرد و گفت: خوشحالیم که با همکاری و تلاش همکاران واحدهای مختلف این پل به بهره‌برداری می‌رسد.
دادگرپور با بیان اینکه طراحی و ساخت تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان(عج) از تاریخ 24 مردادماه 96 آغاز شد، گفت: این پل با مبلغ قرارداد 801 میلیارد و 996 میلیون و 142 هزار و 794 ریال ساخته شد‌.
معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان خاطرنشان کرد: تمام صورت‌وضعیت‌های ثبت‌شده در امور مالی که مربوط به این پل است، به‌طور کامل پرداخت شده است.
شهردار منطقه دو شهر کرمان نیز درخصوص اقدامات انجام شده برای احداث این تقاطع غیرهم‌سطح توسط این منطقه، به جدول‌گذاری اطراف پل و رنگ‌آمیزی، لکه‌گیری و اصلاح هندسی فضای اطراف این تقاطع اشاره کرد و گفت: این اقدامات جزو تعهدات منطقه دو بوده است.
رضا خیاط‌زاده از جدول‌گذاری این محدوده به طول 5200 متر توسط منطقه دو خبر داد و گفت: فرش موزاییک این محدوده به طول 6500 متر نیز اجرا خواهد شد.
وی به زیرسازی، لکه‌گیری، و آسفالت حدود 4000 مترمربع مسیر این پل نیز اشاره کرد و از غلاف‌گذاری به متراژ 600 متر جهت روشنایی خبر داد.
شهردار منطقه دو شهر کرمان، خاطرنشان کرد: همچنین فونداسیون‌های صلیبی برای تابلوهای ترافیکی به تعداد سه عدد و فونداسیون‌های روشنایی به تعداد 14 پایه در محدوده اطراف این تفاطع توسط منطقه دو اجرا شده است.
خیاط‌زاده بیان کرد: آزادسازی و تخریب فضای محدودۀ فنی‌و‌حرفه‌ای در مسیر تعریض شامل جمع‌آوری نرده‌ها، دیوارگذاری و بارگیری خاک‌ونخاله‌ی این محدوده، توسط نیروهای این منطقه انجام شده است.
وی رنگ‌آمیزی تمام جدول‌های اطراف تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان(عج) را از دیگر کارهای این منطقه در آماده‌سازی این تقاطع غیرهمسطح دانست.
مدیر خدمات و تاسیسات شهرداری کرمان نیز درخصوص اقدامات انجام شده توسط این مدیریت برای تکمیل تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: 72 پایه‌چراغ و 14 پایه‌پرچم برای این تقاطع توسط واحد خدمات و تاسیسات شهرداری کرمان نصب شده است.
علی کردی با بیان اینکه نورپردازی تقاطع سربازان گمنام امام زمان(عج) نیز توسط واحد خدمات و تاسیسات شهرداری کرمان در حال اجراست، افزود: در این تقاطع غیرهم‌سطح حدود 2500 چراغ چشمک‌زن نصب خواهد شد.
وی با اشاره به طرح متفاوت و خاص نورپردازی این تقاطع خاطرنشان کرد: 5000 متر کابل‌کشی و غلاف‌گذاری تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان(عج) نیز توسط واحد خدمات و تاسیسات شهرداری کرمان در حال اجراست.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان نیز در خصوص فضای سبز این تقاطع گفت: بعد از پایان عملیات عمرانی این تقاطع، کار کشت گل‌وگیاه و اجرای فضای سبز این محدوده انجام خواهد شد.
یدالله علیزاده افزود: همچنین این سازمان طی عملیات عمرانی این تقاطع هرجا که نیاز به جابه‌جایی درخت یا اصلاح فضای سبز بوده، این اقدامات را انجام داده است.

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:
اعلام نرخ‌نامۀ جدید تاکسی‌های درون‌شهری کرمان

 

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان از اعلام نرخ‌نامۀ جدید تاکسی‌های درون شهری خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی در جلسه‌ای که با حضور نمایندگان خطوط تاکسیرانی درون‌شهری شهر کرمان برگزار شد، ضمن تبریک سال جدید تأکید کرد: لازم است رانندگان تاکسی براساس نرخ نامۀ مصوب شورای اسلامی شهر فعالیت کنند.
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان همچنین ضمن تشکر از مدیران سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان به‌دلیل پیگیری و انجام اقدامات مؤثر برای ارتقای جایگاه این سازمان، فرسودگی ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری به‌خصوص تاکسی‌ها را ازجمله مشکلات پیشِ رو ذکر کرد و گفت: متأسفانه اغلب تاکسی‌ها فرسوده و تعدادی از رده خارج هستند.
نیکویی با اشاره به اقدامات در دستور کار برای نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی به‌خصوص تاکسی‌های درون‌شهری، گفت: در صورت قطعی‌شدن این طرح، باید برای تأمین منابع و دریافت تسهیلات پیگیری کرد.
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، رانندگان تاکسی را آسیب‌پذیر دانست و افزود: بعد از پاکبانان، فعالان ناوگان حمل‌ونقل عمومی ازجمله رانندگان اتوبوس و تاکسی، در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار دارند و این افراد با اولویت، واکسن دریافت خواهند کرد.
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی ازسوی رانندگان تاکسی تأکید کرد.
در ادامۀ این جلسه، مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان، به تأثیر مستقیم شیوع ویروس کرونا بر معیشت رانندگان تاکسی اشاره کرد و گفت: در بعضی روزهای سال ۹۹ با قرنطینه و کاهش ۳۹ درصدی مسافران مواجه بودیم.
هادی خدادادی، با اشاره به افزایش نرخ بنزین در سال ۹۸ و لحاظ کردن آن در افزایش نرخ کرایه گفت: در سال ۹۹ نیز به‌دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی و حذف یک مسافر، نرخ کرایه‌تاکسی ۱۵ درصد افزایش یافت.
وی افزود: نرخ‌نامۀ جدید تاکسی‌ها با ۳۵ درصد افزایش از ۱۶ فروردین‌ماه به‌صورت رسمی اعلام می‌شود.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری تأکید کرد: این نرخ‌نامه باید در تمام تاکسی‌ها نصب شود.
خدادادی، از طراحی جدید ایستگاه‌های تاکسی و جلوگیری از ورود خودروهای شخصی به داخل جایگاه تاکسی خبر داد و گفت: علاوه بر آن، فضای ایستگاه‌های تاکسی نیز در حال بهینه‌سازی است.
وی توزیع دو نوبت ماسک به رانندگان تاکسی، ضدعفونی ناوگان تاکسیرانی در دو شیفت صبح و عصر و توزیع بسته‌های معیشتی بین تعدادی از رانندگان نیازمند را ازجمله برخی اقدامات این سازمان ذکر کرد و یادآور شد: در سال گذشته برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تعدادی پلاستیک جداکننده به رانندگان تاکسی تحویل داده شده است.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری همچنین به تشکیل کارگروهی برای تأمین قطعات خودرو به قیمت تعاونی اشاره کرد و ادامه داد: برای رفع مشکلات رانندگان تاکسی، در حد توان و امکانات موجود همواره تلاش خواهیم کرد.

توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری؛
بیش از 3000 مترمربع از معابر شهر زیرسازی و آسفالت شد

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان از زیرسازی و آسفالت بیش از 3000 مترمربع از معابر سطح شهر خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، عبدالرسول رمضانی گفت: کوچه شماره ۴۲ خیابان «شهدا» (زریسف) به متراژ ۸۰۰ مترمربع و زمین ورزشی واقع در بوستان «راجی» در منطقه یک شهری به متراژ ۱۳۵۰ مترمربع زیرسازی و آسفالت شده است.
وی با اشاره به زیرسازی و آسفالت ورودی تقاطع غیرهم‌سطح «سربازان گمنام امام زمان (عج)» به متراژ 900 مترمربع، افزود: همچنین ادامۀ رمپ شمالی تقاطع غیرهم‌سطح «سربازان گمنام امام زمان (عج)» به متراژ ۵۰۰ متر جدول‌گذاری شده است.

زیر مجموعه ها

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
دوشنبه, 03 خرداد 1400 06:01
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:آسفالت ۲۲ هزار مترمربع از معابر...
یکشنبه, 29 فروردين 1400 08:54
توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان؛۵۴۰۰ مترمربع از معابر شهر کرمان زیرسازی و...
سه شنبه, 17 فروردين 1400 17:29
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:اعلام نرخ‌نامۀ جدید تاکسی‌های درون‌شهری کرمان...
دوشنبه, 18 اسفند 1399 20:15
در هفتۀ جاری در قالب پویش «افتتاح» شهرداری کرمان؛تقاطع غیرهم‌سطح سربازان گمنام امام زمان(عج)...
چهارشنبه, 29 بهمن 1399 05:12
توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری؛بیش از 3000 مترمربع از معابر شهر...
چهارشنبه, 29 بهمن 1399 04:44
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان بیان کرد:مطالعات طرح جامع حمل‌ونقل نیازمند به‌روزرسانی...
یکشنبه, 19 بهمن 1399 04:21
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:شروع ساختِ تقاطع غیرهم‌سطح «شرف‌آباد»؛ به‌زودی...
سه شنبه, 14 بهمن 1399 09:39
معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:آسفالت بیش از 500 هزار مترمربع...
پنج شنبه, 09 بهمن 1399 20:32
در سی‌ویکمین هفته از پویش «افتتاح» شهرداری کرمان؛فاز نخست «پویش آسفالت» شهر کرمان به...
پنج شنبه, 09 بهمن 1399 08:40
در سی‌ویکمین هفته از پویش «افتتاح» شهرداری کرمان؛فاز اول «پویش آسفالت» شهر کرمان به...
پنج شنبه, 02 بهمن 1399 18:49
در ادامۀ زیرسازی و آسفالت معابر شهر کرمان؛ ۲۱۰۰ مترمربع از معابر شهر کرمان...
پنج شنبه, 25 دی 1399 18:06
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان اعلام کرد:مطالعات رینگ شهر کرمان در کارگروه...

معرفی معاون

معرفی زیر مجموعه ها